Πρόγραμμα αγώνων knock-out Δευτέρας (10/4)

Πολλές ομάδες θα δώσουν δύο αγώνες knock - out τη Δευτέρα (10/4) καθώς το απόγευμα θα γίνει η φάση των «16»

KNOCK - OUT ΑΓΩΝΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ (10/4) ΣΤΙΣ ΗΛΙΚΙΑΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ 2005-2010

Οι ηλικίες από 2005 έως και στο 2009 βρίσκονται στη φάση των «32» ενώ το 2010 είναι στους «16»

Τη Δευτέρα ξεκινούν στην Αγία Νάπα οι αγώνες νοκ άουτ στις ηλικιακές κατηγορίες 2005-2010 του 17oυ Ayia Napa Soccer Festival. Το πρόγραμμα:

2005
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 6A ΩΡΑ 08:45 ΟΜΑΔΕΣ: Pro Sport v Διγενής
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 6A ΩΡΑ 10:55 ΟΜΑΔΕΣ: Ανόρθωση Λ/σου v ΟΣΦΠ Λ/κας
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 7A ΩΡΑ 08:45 ΟΜΑΔΕΣ: Γεροσκήπου v FunFan Mauve
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 7B ΩΡΑ 10:55 ΟΜΑΔΕΣ: Athletico Λ/σου v Ελπίδα
Ν5: ΓΗΠΕΔΟ 11A ΩΡΑ 08:45 ΟΜΑΔΕΣ: Champions v Olympico
Ν6: ΓΗΠΕΔΟ 11B ΩΡΑ 08:45 ΟΜΑΔΕΣ: Ομόνοια green v ΟΣΦΠ Αμμ/στου
Ν7: ΓΗΠΕΔΟ 12A ΩΡΑ 08:45 ΟΜΑΔΕΣ: Δόξα v Mιλτιάδης
Ν8: ΓΗΠΕΔΟ 12B ΩΡΑ 08:45 ΟΜΑΔΕΣ: Φάρμα v Nicosia Aspis
Ν9: ΓΗΠΕΔΟ 6A ΩΡΑ 09:50 ΟΜΑΔΕΣ: Ανόρθωση Λ/κας v Ανόρθωση Λ/σιας
Ν10: ΓΗΠΕΔΟ 6Β ΩΡΑ 09:50 ΟΜΑΔΕΣ: Διγενής Α v Fun Fan Green
Ν11: ΓΗΠΕΔΟ 7A ΩΡΑ 09:50 ΟΜΑΔΕΣ: City FC v Πυργά
Ν12: ΓΗΠΕΔΟ 7B ΩΡΑ 09:50 ΟΜΑΔΕΣ: Polish Soccer Α v Lemasia
Ν13: ΓΗΠΕΔΟ 11A ΩΡΑ 09:50 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΣΦΠ Πάφου v Galacticos Blue
Ν14: ΓΗΠΕΔΟ 11B ΩΡΑ 09:50 ΟΜΑΔΕΣ: Alsos Arena v ΟΣΦΠ Λ/σου Α
Ν15: ΓΗΠΕΔΟ 7A ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ομόνοια white v ΟΣΦΠ Λ/σου
Ν16: ΓΗΠΕΔΟ 12B ΩΡΑ 09:50 ΟΜΑΔΕΣ: Polish Soccer Β v Ευθυμιάδης

2006
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 7Α ΩΡΑ 10:55 ΟΜΑΔΕΣ: Galacticos Blue v Ανόρθωση
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 7Β ΩΡΑ 10:55 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΚ v Mundialito
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 11Α ΩΡΑ 10:55 ΟΜΑΔΕΣ: Αθηαίνου 1619 v Alsos Arena
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 11Β ΩΡΑ 10:55 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΣΦΠ Πάφου v Athletico Blue
Ν5: ΓΗΠΕΔΟ 12Α ΩΡΑ 10:55 ΟΜΑΔΕΣ: Polish Soccer v Nuovo Calcio
Ν6: ΓΗΠΕΔΟ 12A ΩΡΑ 13:05 ΟΜΑΔΕΣ: Ακαδημία Μούσιτς v ΕΝΠ/ Kids Soccer
Ν7: ΓΗΠΕΔΟ 7Α ΩΡΑ 13:05 ΟΜΑΔΕΣ: Olympico/ Απόλλων v Athletico SC
Ν8: ΓΗΠΕΔΟ 7Β ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ευθυμιάδης v ΟΣΦΠ Αμμ/στου
Ν9: ΓΗΠΕΔΟ 11Α ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Μιλτιάδης Τάλας v ΕΑΣ
Ν10: ΓΗΠΕΔΟ 11Β ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Αναγέννηση v Lemasia Καρμιώτισσα
Ν11: ΓΗΠΕΔΟ 12Α ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ομονοια white v Oμόνοια red
Ν12: ΓΗΠΕΔΟ 12Β ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ομόνοια green v Mάριος Χριστοδούλου
Ν13: ΓΗΠΕΔΟ 11Α ΩΡΑ 13:05 ΟΜΑΔΕΣ: Fun Fan Mauve v Δοξα
Ν14: ΓΗΠΕΔΟ 11Β ΩΡΑ 13:05 ΟΜΑΔΕΣ: Βarcelona v Διγενής
Ν15: ΓΗΠΕΔΟ 6B ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Lemasia Γερμ. v Φάρμα
Ν16: ΓΗΠΕΔΟ 12Β ΩΡΑ 13:05 ΟΜΑΔΕΣ: Fun Fan green v Nuovo Calcio

2007
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ν. Σαλαμινα Λ/σου v Paralimni Kids
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: Galacticos Blue v ΟΣΦΠ Αμμ/στου
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 3C ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: Pro Sport v Alsos
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: Galacticos white v Athletico
Ν5: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ευθυμιάδης v ΑΣΙΛ
Ν6: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΚ v AEΛ
Ν7: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: Mavroudes v Fun Fan Mauve
Ν8: ΓΗΠΕΔΟ 4D ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ανόρθωση Λ/σου v Mαρ. Χριστοδούλου
Ν9: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: City FC v Camp 21
Ν10: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Φαρμα v Διγενής
Ν11: ΓΗΠΕΔΟ 3C ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Strikers v Pafos FC
Ν12: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Stripes v ΟΣΦΠ Λ/σιας
Ν13: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Μιλτιάδης Τάλας v Lemasia
Ν14: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Oμόνοια green v ΟΣΦΠ Πάφου
Ν15: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Nikki/Coerver A v ΑΠΟΕΛ
Ν16: ΓΗΠΕΔΟ 4D ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: FC United v ΘΟΪ

2008

Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ομόνοια Green v ΑΕΚ
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ανόρθωση Λ/κας v Ευθυμιάδης
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 3C ΩΡΑ 13:00 ΟΜΑΔΕΣ: Galacticos Blue v Διγενής
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 11:45 ΟΜΑΔΕΣ: Σπόλιαριτς v Juventus
Ν5: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΣΦΠ Λ/σιας v Nikki/ Coerver A
Ν6: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: Μ.Χριστοδούλου v Jordan Knights
Ν7: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: Φάρμα v Αναγέννηση
Ν8: ΓΗΠΕΔΟ 4D ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: Stripes v Μελαναρκίτης
Ν9: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Fun Fan Mauve v Alsos Arena A
Ν10: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ομόνοια white v Strikers
Ν11: ΓΗΠΕΔΟ 3C ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Nicosia Aspis v Champions
Ν12: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 12:45 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΣΦΠ Αμμ/στου v OΣΦΠ Πάφου
Ν13: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Fun Fan green v Mavroudes FA
Ν14: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΣΦΠ Λ/σος v Lemasia
Ν15: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Professional v Ομονοια red
Ν16: ΓΗΠΕΔΟ 4D ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Barcelona v Ακαδ. Μούσιτς

2009
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 09:00: Galacticos v Ομόνοια (green)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 09:00: Φάρμα Χρύση Μιχαήλ v Ανόρθωση Αμμ/στου
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 09:00: Ανόρθωση Λ/σου v ΘΟΙ
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 09:00: Ακαδημία Μελαναρκίτη v Camp 21
Ν5: ΓΗΠΕΔΟ Κ5 ΩΡΑ 09:00: ΟΣΦΠ Πάφου v Νuovo Calcio
Ν6: ΓΗΠΕΔΟ Κ6 ΩΡΑ 09:00: ΟΣΦΠ Αμμ/στου Α v ΕΝΠ
Ν7: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 10:00: ΟΣΦΠ Λ/σου v ΟΣΦΠ Αμμ/στου Β
Ν8: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 10:00: Mavroudis FA v Lemasia
Ν9: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 10:00: Stripes FA v Professional A
Ν10: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 10:00: Pro Sport Bucurest v Fun Fan Green
Ν11: ΓΗΠΕΔΟ Κ5 ΩΡΑ 10:00: Athletico FA v Αγια Ναπα
Ν12: ΓΗΠΕΔΟ Κ6 ΩΡΑ 10:00: Strikers v Fun Fan Mauve
Ν13: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 11:00: Dragao v Proffesional B
Ν14: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 11:00: City FC v Διγενής Β
Ν15: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 14:15: Ακαδημία Σπόλιαριτς v Paralimni Kids Soccer
Ν16: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 11:00: Διγενής Α v ΑΣΙΛ

2010
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 12:00: Barcelona FA v Ακαδημία Μελαναρκίτη
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 12:00: Strikers v ΟΣΦΠ Λ/σου
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 12:00: Mavroudis FA v Professional
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 12:00: Stripes FA v Galacticos (white)
Ν5: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 13:00: Paralimni Kids Soccer v Dragao
Ν6: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 13:00: Cosmopolis v Μιλτιάδης Τάλας,
Ν7: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 13:00: Ανόρθωση Λ/κας v ΘΟΪ Λακατάμιας
Ν8: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 13:00: Fun Fan v Alsos Arena

 

Next Event

- Ayia Napa Youth Soccer Festival 2018
March 31 - April 5, 2018

About Us

One of the biggest tournaments in Eastern Mediterranean and Middle East area. It is also one of the most important sport events in Cyprus. Next year's event is taking place on March 31 - April 5, 2018, for the 18th consecutive year.

 

Stay Connected on:

    

Contacts

For general information about the event, including registration, please contact us at:
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 +357 23744708, +357 99596166, +357 99426644, +357 99637865
 +357 23744709
 SOCCERWORLDCYPRUS SPORTS CLUB - 5 Yiasoumi Kile, 5350, Frenaros, Ammochostos - Cyprus