Αποτελέσματα αγώνων Κnock - Out (Πρόγραμμα Μ. Τρίτης 11/4)

Στον πυρετό της πρόκρισης οι ομάδες που συνεχίζουν στο 17ο διεθνές Τουρνουά Αγίας Νάπας

ΖΩΝΤΑΝΑ Η ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

Ολοκληρώθηκαν οι αγώνες των «32» στις ηλικίες 2005-2009 και η φάση των «16» στο 2010

- Live Results (2001-2004)

Παρακολουθείστε εδώ ζωντανά την εξέλιξη των knock out αγώνων (2005 - 2010) του 17ου Ayia Napa Soccer Festival.

2010
ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
1: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 12:00: Barcelona FA v Ακαδημία Μελαναρκίτη (3-4)
2: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 12:00: Strikers v ΟΣΦΠ Λ/σου (5-3)
3: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 12:00: Mavroudis FA v Professional (3-2)
4: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 12:00: Stripes FA v Galacticos (white)
5: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 13:00: Paralimni Kids Soccer v Dragao (0-2)
6: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 13:00: Cosmopolis v Μιλτιάδης Τάλας (1-11)
7: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 13:00: Ανόρθωση Λ/κας v ΘΟΪ Λακατάμιας (6-0)
8: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 13:00: Fun Fan v Alsos Arena (8-2)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

Ν1: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ακαδημία Μελαναρκίτη VS Mavroudis FA

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Strikers VS Stripes FA

Ν3: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: Dragao VS Ανόρθωση Λ/κας

Ν4: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: Μιλτιάδης Τάλας VS Fun Fan                                                    

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Α: ΓΗΠΕΔΟ Κ5 ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΝΙΚΗΤΗΣ Ν1 VS ΝΙΚΗΤΗΣ Ν3

Β: ΓΗΠΕΔΟ Κ6 ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΝΙΚΗΤΗΣ Ν2 VS ΝΙΚΗΤΗΣ Ν4

 

2009
ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32
ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 09:00: Galacticos v Ομόνοια (green) (3-3p)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 09:00: Φάρμα Χρύση Μιχαήλ v Ανόρθωση Αμμ/στου (6-5)
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 09:00: Ανόρθωση Λ/σου v ΘΟΙ Λακατάμιας (2-5)
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 09:00: Ακαδημία Μελαναρκίτη v Camp 21 (3-0)
Ν5: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 11:00: ΟΣΦΠ Πάφου v ALSOS ARENA (2-1)
Ν6: ΓΗΠΕΔΟ Κ6 ΩΡΑ 09:00: ΟΣΦΠ Αμμ/στου Α v ΕΝΠ  (14-4)
Ν7: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 10:00: ΟΣΦΠ Λ/σου v ΟΣΦΠ Αμμ/στου Β (9-2)
Ν8: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 10:00: Mavroudis FA v Lemasia (5-3)
Ν9: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 10:00: Stripes FA v Professional A (4-1)
Ν10: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 10:00: Pro Sport Bucurest v Fun Fan Green (6-0)
Ν11: ΓΗΠΕΔΟ Κ5 ΩΡΑ 10:00: Athletico FA v Αγια Ναπα (1-2)
Ν12: ΓΗΠΕΔΟ Κ6 ΩΡΑ 10:00: Strikers v Fun Fan Mauve (4-3)
Ν13: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 11:00: Dragao v Proffesional B (3-3p)
Ν14: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 11:00: City FC v Διγενής Β(2-5)
Ν15: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 14:15: Ακαδημία Σπόλιαριτς v Paralimni Kids Soccer (2-3)
Ν16: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 11:00: Διγενής Α v ΑΣΙΛ (5-2)

ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Α: ΓΗΠΕΔΟ Κ5 ΩΡΑ 18:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ομόνοια (green) VS ΘΟΙ Λακατάμιας (2-4)

Β: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 17:00 ΟΜΑΔΕΣ: Φάρμα Χρύση Μιχαήλ VS Ακαδημία Μελαναρκίτη (0-5)

Γ: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 17:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΣΦΠ Πάφου VS ΟΣΦΠ Λ/σου (3-7)

Δ: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 17:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΣΦΠ Αμμ/στου Α VS Mavroudis FA (1-3)

Ε: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 18:00 ΟΜΑΔΕΣ: Stripes FA VS Αγια Ναπα (4-2)

ΣΤ: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 18:00 ΟΜΑΔΕΣ: Pro Sport Bucurest VS Strikers (11-1)

Ζ: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 18:00 ΟΜΑΔΕΣ: Proffesional B VS Paralimni Kids Soccer (0-3)

Η: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 18:00 ΟΜΑΔΕΣ: Διγενής Β VS Διγενής Α (7-0)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΘΟΙ Λακατάμιας VS ΟΣΦΠ Λ/σου

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ακαδημία Μελαναρκίτη VS Mavroudis FA

Ν3: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Stripes FA VS Paralimni Kids Soccer

Ν4: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Pro Sport Bucurest VS Διγενής Β

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
1:ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΝΙΚΗΤΗΣ Ν1 VS ΝΙΚΗΤΗΣ Ν3

2:ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΝΙΚΗΤΗΣ Ν2 VS ΝΙΚΗΤΗΣ Ν4

 

2008
ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32
ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ομόνοια Green v ΑΕΚ (1-2)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ανόρθωση Λ/κας v Ευθυμιάδης (0-1)
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 3C ΩΡΑ 13:00 ΟΜΑΔΕΣ: Galacticos Blue v Διγενής (0-1)
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 11:45 ΟΜΑΔΕΣ: Σπόλιαριτς v Juventus (5-1)
Ν5: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΣΦΠ Λ/σιας v Nikki/ Coerver A (1-1p)
Ν6: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: Μ.Χριστοδούλου v Jordan Knights (7-3)
Ν7: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: Φάρμα v Αναγέννηση (3-0)
Ν8: ΓΗΠΕΔΟ 4D ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: Stripes v Μελαναρκίτης (1-0)
Ν9: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Fun Fan Mauve v Alsos Arena A (3-0)
Ν10: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ομόνοια white v Strikers (0-3)
Ν11: ΓΗΠΕΔΟ 3C ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Nicosia Aspis v Champions (1-2)
Ν12: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 12:45 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΣΦΠ Αμμ/στου v OΣΦΠ Πάφου (0-2)
Ν13: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Fun Fan green v Mavroudes FA (2-7)
Ν14: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΣΦΠ Λ/σος v Lemasia (0-7)
Ν15: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Professional v Ομονοια red (4-4p)
Ν16: ΓΗΠΕΔΟ 4D ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Barcelona v Ακαδ. Μούσιτς (7-0)


ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Α: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 18:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΚ VS Διγενής (1p-1)

Β: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 18:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ευθυμιάδης VS Σπόλιαριτς (2-4)

Γ: ΓΗΠΕΔΟ 3C ΩΡΑ 18:00 ΟΜΑΔΕΣ: Nikki/ Coerver A VS Φάρμα (1-2)

Δ: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 17:00 ΟΜΑΔΕΣ: Μ.Χριστοδούλου VS Stripes (2-1)

Ε: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 17:00 ΟΜΑΔΕΣ: Fun Fan Mauve VS Champions (2-1)

ΣΤ: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 17:30 ΟΜΑΔΕΣ: Strikers VS OΣΦΠ Πάφου (6-3)

Ζ: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 17:00 ΟΜΑΔΕΣ: Mavroudes FA VS Ομονοια red (5-0)

Η: ΓΗΠΕΔΟ 4D ΩΡΑ 17:00 ΟΜΑΔΕΣ: Lemasia VS Barcelona (0-1)

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 11:30 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΚ VS Φάρμα

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 13:00 ΟΜΑΔΕΣ: Σπόλιαριτς VS Μ.Χριστοδούλου

Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 11:30 ΟΜΑΔΕΣ: Fun Fan Mauve VS Mavroudes FA

Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 4D ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Strikers VS Barcelona

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Α: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΝΙΚΗΤΗΣ Ν1 VS ΝΙΚΗΤΗΣ Ν3

Β: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΝΙΚΗΤΗΣ Ν2 VS ΝΙΚΗΤΗΣ Ν4

 

2007
ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32
ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ν. Σαλαμινα Λ/σου v Paralimni Kids (1-4)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: Galacticos Blue v ΟΣΦΠ Αμμ/στου (5p-5)
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 3C ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: Pro Sport v Alsos (4-2)
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: Galacticos white v Athletico (5-0)
Ν5: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ευθυμιάδης v ΑΣΙΛ (1-0)
Ν6: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΚ v AEΛ (3-0)
Ν7: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: Mavroudes v Fun Fan Mauve (3-0)
Ν8: ΓΗΠΕΔΟ 4D ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ανόρθωση Λ/σου v Mαρ. Χριστοδούλου (2-1)
Ν9: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: City FC v Camp 21 (15-1)
Ν10: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Φαρμα v Διγενής (7-1)
Ν11: ΓΗΠΕΔΟ 3C ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Strikers v Pafos FC (2-0)
Ν12: ΓΗΠΕΔΟ 3A ΩΡΑ 13:00 ΟΜΑΔΕΣ: Stripes v ΟΣΦΠ Λ/σιας (6-0)
Ν13: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Μιλτιάδης Τάλας v Lemasia (2-1)
Ν14: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Oμόνοια green v ΟΣΦΠ Πάφου (7-0)
Ν15: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Nikki/Coerver A v ΑΠΟΕΛ (3-0)
Ν16: ΓΗΠΕΔΟ 4D ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: FC United v ΘΟΪ (2-1)

ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Α: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: Paralimni Kids VS Pro Sport (1-4)

Β: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 18:00 ΟΜΑΔΕΣ: Galacticos Blue VS Galacticos white (0-2)

Γ: ΓΗΠΕΔΟ 3C ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ευθυμιάδης VS Mavroudes (2-5)

Δ: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 16:30 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΚ VS Ανόρθωση Λ/σου (4-1)

Ε: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: City FC VS Strikers (2-1)

ΣΤ: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: Φαρμα VS Stripes (2-1)

Ζ: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: Μιλτιάδης Τάλας VS Nikki/Coerver A (1-2)

Η: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 18:00 ΟΜΑΔΕΣ: Oμόνοια green VS FC United (9-0)

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Pro Sport VS Mavroudes

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Galacticos white VS ΑΕΚ

Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: City FC VS Nikki/Coerver A

Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Φαρμα VS Oμόνοια green

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΝΙΚΗΤΗΣ Ν1 VS ΝΙΚΗΤΗΣ Ν3

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 3C ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΝΙΚΗΤΗΣ Ν2 VS ΝΙΚΗΤΗΣ Ν4

 

2006
ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32
ΔΕΥΤΕΡΑ, 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 7Α ΩΡΑ 10:55 ΟΜΑΔΕΣ: Galacticos Blue v Ανόρθωση (6-1)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 7Β ΩΡΑ 10:55 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΚ v Mundialito (4-2)
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 11Α ΩΡΑ 10:55 ΟΜΑΔΕΣ: Αθηαίνου 1619 v Alsos Arena (3-0)
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 11Β ΩΡΑ 10:55 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΣΦΠ Πάφου v Athletico Blue (4-0)
Ν5: ΓΗΠΕΔΟ 12Α ΩΡΑ 10:55 ΟΜΑΔΕΣ: Polish Soccer v Nuovo Calcio (2-0)
Ν6: ΓΗΠΕΔΟ 12A ΩΡΑ 13:05 ΟΜΑΔΕΣ: Ακαδημία Μούσιτς v ΕΝΠ/ Kids Soccer (1-5)
Ν7: ΓΗΠΕΔΟ 7Α ΩΡΑ 13:05 ΟΜΑΔΕΣ: Olympico/ Απόλλων v Athletico SC (1p-1)
Ν8: ΓΗΠΕΔΟ 7Β ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ευθυμιάδης v ΟΣΦΠ Αμμ/στου (3-0)
Ν9: ΓΗΠΕΔΟ 11Α ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Μιλτιάδης Τάλας v ΕΑΣ (0-7)
Ν10: ΓΗΠΕΔΟ 11Β ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Αναγέννηση v Lemasia Καρμιώτισσα (0-5)
Ν11: ΓΗΠΕΔΟ 12Α ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ομονοια white v Oμόνοια red (3-2)
Ν12: ΓΗΠΕΔΟ 12Β ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ομόνοια green v Mάριος Χριστοδούλου (4-1)
Ν13: ΓΗΠΕΔΟ 11Α ΩΡΑ 13:05 ΟΜΑΔΕΣ: Fun Fan Mauve v Δοξα (3-2)
Ν14: ΓΗΠΕΔΟ 11Β ΩΡΑ 13:05 ΟΜΑΔΕΣ: Βarcelona v Διγενής (2-2p)
Ν15: ΓΗΠΕΔΟ 6B ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Lemasia Γερμ. v Φάρμα (7-0)
Ν16: ΓΗΠΕΔΟ 12Β ΩΡΑ 13:05 ΟΜΑΔΕΣ: Fun Fan green v Nuovo Calcio (3-1)

ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Α: ΓΗΠΕΔΟ 7Α ΩΡΑ 16:20 ΟΜΑΔΕΣ: Galacticos Blue VS Αθηαίνου 1619 (2-1)

Β: ΓΗΠΕΔΟ 11Α ΩΡΑ 16:20 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΚ VS ΟΣΦΠ Πάφου (1-0)

Γ: ΓΗΠΕΔΟ 11Β ΩΡΑ 16:20 ΟΜΑΔΕΣ: Polish Soccer  VS Olympico/ Απόλλων (10-2)

Δ: ΓΗΠΕΔΟ 12Α ΩΡΑ 16:20 ΟΜΑΔΕΣ ΕΝΠ/ Kids Soccer VS Ευθυμιάδης (1-2)

Ε: ΓΗΠΕΔΟ 7Α ΩΡΑ 17:25 ΟΜΑΔΕΣ: ΕΑΣ VS Ομονοια white (1-3)

ΣΤ: ΓΗΠΕΔΟ 11Α ΩΡΑ 17:25 ΟΜΑΔΕΣ: Lemasia Καρμιώτισσα VS Ομόνοια green(1-2)

Ζ: ΓΗΠΕΔΟ 11Β ΩΡΑ 17:25 ΟΜΑΔΕΣ: Fun Fan Mauve VS Lemasia Γερμ (0-3)

Η: ΓΗΠΕΔΟ 12Α ΩΡΑ 17:25 ΟΜΑΔΕΣ: Διγενής VS Fun Fan green (3-1)


ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 11Α ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Galacticos Blue VS Polish Soccer

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 11Β ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΚ VS Ευθυμιάδης

Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 12A ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ομονοια white VS Lemasia Γερμ

Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 12B ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ομόνοια green VS Διγενής

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
1:ΓΗΠΕΔΟ 11Α ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΝΙΚΗΤΗΣ Ν1 VS ΝΙΚΗΤΗΣ Ν3

2:ΓΗΠΕΔΟ 11B ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΝΙΚΗΤΗΣ Ν2 VS ΝΙΚΗΤΗΣ Ν4

 

2005
ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32
ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 6A ΩΡΑ 08:45 ΟΜΑΔΕΣ: Pro Sport v Διγενής (8-1)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 6A ΩΡΑ 10:55 ΟΜΑΔΕΣ: Ανόρθωση Λ/σου v ΟΣΦΠ Λ/κας
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 7A ΩΡΑ 08:45 ΟΜΑΔΕΣ: Γεροσκήπου v Fun Fan Mauve (1-3)
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 6B ΩΡΑ 10:55 ΟΜΑΔΕΣ: Athletico Λ/σου v Ελπίδα
Ν5: ΓΗΠΕΔΟ 11A ΩΡΑ 08:45 ΟΜΑΔΕΣ: Champions v Olympico (1-1p)
Ν6: ΓΗΠΕΔΟ 11B ΩΡΑ 08:45 ΟΜΑΔΕΣ: Ομόνοια green v ΟΣΦΠ Αμμ/στου (4-0)
Ν7: ΓΗΠΕΔΟ 12A ΩΡΑ 08:45 ΟΜΑΔΕΣ: Δόξα v Mιλτιάδης (3-0)
Ν8: ΓΗΠΕΔΟ 12B ΩΡΑ 08:45 ΟΜΑΔΕΣ: Φάρμα v Nicosia Aspis (4-0)
Ν9: ΓΗΠΕΔΟ 6A ΩΡΑ 09:50 ΟΜΑΔΕΣ: Ανόρθωση Λ/κας v Ανόρθωση Λ/σιας (13-0)
Ν10: ΓΗΠΕΔΟ 6Β ΩΡΑ 09:50 ΟΜΑΔΕΣ: Διγενής Α v Fun Fan Green (4-0)
Ν11: ΓΗΠΕΔΟ 7A ΩΡΑ 09:50 ΟΜΑΔΕΣ: City FC v Πυργά (8-1)
Ν12: ΓΗΠΕΔΟ 7B ΩΡΑ 09:50 ΟΜΑΔΕΣ: Polish Soccer Α v Lemasia (0-5)
Ν13: ΓΗΠΕΔΟ 11A ΩΡΑ 09:50 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΣΦΠ Πάφου v Galacticos Blue (2-1)
Ν14: ΓΗΠΕΔΟ 11B ΩΡΑ 09:50 ΟΜΑΔΕΣ: Alsos Arena v ΟΣΦΠ Λ/σου Α (3-1)
Ν15: ΓΗΠΕΔΟ 7A ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ομόνοια white v ΟΣΦΠ Λ/σου (0-2)
Ν16: ΓΗΠΕΔΟ 12B ΩΡΑ 09:50 ΟΜΑΔΕΣ: Polish Soccer Β v Ευθυμιάδης (0-5)

ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Α: ΓΗΠΕΔΟ 6A ΩΡΑ 15:15 ΟΜΑΔΕΣ: Pro Sport VS Fun Fan Mauve (1-2)

Β: ΓΗΠΕΔΟ 6Β ΩΡΑ 15:15 ΟΜΑΔΕΣ: Ανόρθωση Λ/σου VS Ελπίδα (8-1)

Γ: ΓΗΠΕΔΟ 7A ΩΡΑ 15:15 ΟΜΑΔΕΣ: Olympico VS Δόξα Κατωκοπιάς (0-3)

Δ: ΓΗΠΕΔΟ 7B ΩΡΑ 15:15 ΟΜΑΔΕΣ: Ομόνοια green VS Φάρμα

Ε: ΓΗΠΕΔΟ 11A ΩΡΑ 15:15 ΟΜΑΔΕΣ: Ανόρθωση Λ/κας VS City FC (4-0)

ΣΤ: ΓΗΠΕΔΟ 11B ΩΡΑ 15:15 ΟΜΑΔΕΣ: Διγενής Α VS Lemasia (1p-1)

Ζ: ΓΗΠΕΔΟ 12Β ΩΡΑ 17:25 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΣΦΠ Πάφου VS ΟΣΦΠ Λ/σου (0-5)

Η: ΓΗΠΕΔΟ 12B ΩΡΑ 15:15 ΟΜΑΔΕΣ: Alsos Arena VS Ευθυμιάδης (1-2)

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 6A ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Fun Fan Mauve VS Δόξα Κατωκοπιάς

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 6Β ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ανόρθωση Λ/σου VS Φάρμα

Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 7A ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ανόρθωση Λ/κας VS ΟΣΦΠ Λ/σου

Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 7B ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Διγενής Α VS Ευθυμιάδης

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
1: ΓΗΠΕΔΟ 6A ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΝΙΚΗΤΗΣ Ν1 VS ΝΙΚΗΤΗΣ Ν3

2: ΓΗΠΕΔΟ 6Β ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΝΙΚΗΤΗΣ Ν2 VS ΝΙΚΗΤΗΣ Ν4 

 

2004
ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ TΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 1 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: OMONOIA GREEN  VS  OLYMPICO/ΑΠΟΛΛΩΝ

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 2 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: GALACTICOS VS  ALSOS ARENA ATHLESIS

Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 5 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΕΝΠ VS PROFFESIONAL

Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 9 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ:ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ VS ΟΣΦΠ Λ/ΣΟΥ

Ν5: ΓΗΠΕΔΟ 10 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΝΟΡΘΩΣΗ VS NICOSIA JUNIOR

Ν6: ΓΗΠΕΔΟ 14 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: LEMASIA GERMASOGEIAS VS ATHIENOU/1619

Ν7: ΓΗΠΕΔΟ 5 ΩΡΑ 10:15 ΟΜΑΔΕΣ: ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ VS ΑΚΑΔ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ

Ν8: ΓΗΠΕΔΟ 14 ΩΡΑ 10:15 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΛ VS ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 5 ΩΡΑ 16:30 ΟΜΑΔΕΣ:

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 9 ΩΡΑ 16:30 ΟΜΑΔΕΣ:

Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 10 ΩΡΑ 16:30 ΟΜΑΔΕΣ:

Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 14 ΩΡΑ 16:30 ΟΜΑΔΕΣ:


ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017

Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 5 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ:

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 9 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ:

 

Next Event

- Ayia Napa Youth Soccer Festival 2018
March 31 - April 5, 2018

About Us

One of the biggest tournaments in Eastern Mediterranean and Middle East area. It is also one of the most important sport events in Cyprus. Next year's event is taking place on March 31 - April 5, 2018, for the 18th consecutive year.

 

Stay Connected on:

    

Contacts

For general information about the event, including registration, please contact us at:
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 +357 23744708, +357 99596166, +357 99426644, +357 99637865
 +357 23744709
 SOCCERWORLDCYPRUS SPORTS CLUB - 5 Yiasoumi Kile, 5350, Frenaros, Ammochostos - Cyprus