Live οι αγώνες της Μ. Τετάρτης (12/4)

Προς το τέλος οδεύει το 17ο Ayia Napa Soccer Festival

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΠΟ ΤΗ CYTAVISION OI ΤΕΛΙΚΟΙ

Φέτος μετείχαν 19 ομάδες από το εξωτερικό, αριθμός ρεκόρ στην ιστορία της διοργάνωσης

Το απόγευμα θα γίνουν οι τελικοί, όμως το πρωί γίνονται ημιτελικοί στις ηλικίες 2001, 2002, 2003 και 2004 καθώς και οι αγώνες γυναικών.

ΟΙ ΤΕΛΙΚΟΙ

14:00 Τελικός U10 (2007) *    - Κοινοτικό / Nikki Coerver v Oμόνοια
14:00 Τελικός U11 (2006) *    - Κοινοτικό / Ομόνοια (White) v Ομόνοια (Green)
14:45 Τελικός U14 (2003)      - Γήπεδο 1 / Ολυμπιακός Λ. v Fun Fan
14:45 Τελικός U13 (2004)      - Γήπεδο 2 / Oμόνοια v Lemasia Football Academy
15:00 Αγώνας Παλαίμαχων *    - Κοινοτικό 
15:15 Τελικός U7 (2010) *      - Κοινοτικό / Ανόρθωση v Μιλτιάδης Τάλας
15:15 Τελικός U12 (2005) *    - Κοινοτικό / Ανόρθωση v Φάρμα Χρύση Μιχαήλ
16:00 Τελικός U16 (2001)      - Γήπεδο 13 / Sporting Club First Touch v Διγενής
16:00 Τελικός U15 (2002)      - Γήπεδο 1 / Ολυμπιακός Λ. v Ακαδημία Ευθυμιάδης
16:00 Τελικός Γυναικών         - Γήπεδο 5 / 
16:30 Τελικός U9 (2008) *      - Κοινοτικό / Φάρμα Χρύση Μιχαήλ v Barcelona FA
16:30 Τελικός U8 (2009) *      - Κοινοτικό / Ολυμπιακός Π. v Prosport Bucharest

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

2004
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 5 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: OMONOIA GREEN  vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3-2
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 1 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ vs LEMASIA FOOTBALL ACADEMY 2-2p

2003
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 1 ΩΡΑ 10:15 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/ΣΙΑΣ Β  VS OMONOIA GREEN 1-0
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 14 ΩΡΑ 10:15 ΟΜΑΔΕΣ: FAN FUN VS MILENKO SPOLJIARIC 3-0

2002
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 13 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ VS ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/ΣΙΑΣ 0-1
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 2 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ VS OLYMPICO ΑΠΟΛΛΩΝ 3-1

2001
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 13 ΩΡΑ 10:15 ΟΜΑΔΕΣ: SPORTING CLUB FIRST TOUCH VS ΧΑΛΚΑΝΩΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4-1
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 2 ΩΡΑ 10:15 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ VS ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ 1-1p

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
10:15   ΓΗΠΕΔΟ 5       ΑΠΟΛΛΩΝ LADIES ΛΥΜΠΙΩΝ VS ΟΜΟΝΟΙΑ/ΛΕΥΚΟΘΕΑ 0-3
12:15   ΓΗΠΕΔΟ 5       ΟΜΟΝΟΙΑ/ ΛΕΥΚΟΘΕΑ VS CHAMPIONS ΥΨΩΝΑ 1-0
14:15   ΓΗΠΕΔΟ 5       CHAMPIONS ΥΨΩΝΑ VS ΑΠΟΛΛΩΝ LADIES ΛΥΜΠΙΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΕΛΙΚΩΝ
14:00 Τελικός U10 (2007) *    - Κοινοτικό / Nikki Coerver v Oμόνοια
14:00 Τελικός U11 (2006) *    - Κοινοτικό / Ομόνοια (White) v Ομόνοια (Green)
14:45 Τελικός U14 (2003)      - Γήπεδο 1
14:45 Τελικός U13 (2004)      - Γήπεδο 2
15:00 Αγώνας Παλαίμαχων *    - Κοινοτικό 
15:15 Τελικός U7 (2010) *      - Κοινοτικό / Ανόρθωση v Μιλτιάδης Τάλας
15:15 Τελικός U12 (2005) *    - Κοινοτικό / Ανόρθωση v Φάρμα Χρύση Μιχαήλ
16:00 Τελικός U16 (2001)      - Γήπεδο 13
16:00 Τελικός U15 (2002)      - Γήπεδο 1
16:00 Τελικός Γυναικών         - Γήπεδο 5
16:30 Τελικός U9 (2008) *      - Κοινοτικό / Φάρμα Χρύση Μιχαήλ v Barcelona FA
16:30 Τελικός U8 (2009) *      - Κοινοτικό / Ολυμπιακός Π. v Prosport Bucharest
17:45 Τελετή Απονομών *     - Κοινοτικό

Next Event

- Ayia Napa Youth Soccer Festival 2018
March 31 - April 5, 2018

About Us

One of the biggest tournaments in Eastern Mediterranean and Middle East area. It is also one of the most important sport events in Cyprus. Next year's event is taking place on March 31 - April 5, 2018, for the 18th consecutive year.

 

Stay Connected on:

    

Contacts

For general information about the event, including registration, please contact us at:
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 +357 23744708, +357 99596166, +357 99426644, +357 99637865
 +357 23744709
 SOCCERWORLDCYPRUS SPORTS CLUB - 5 Yiasoumi Kile, 5350, Frenaros, Ammochostos - Cyprus