Schedule & Results 2017

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΩΝ
Γυναίκες: Champions Ύψωνα - Ομόνοια/ Λευκοθέα 2-2 (p)
2001: Club First Touch - Διγενής Μόρφου    2-1
2002: Ολυμπιακός Λευκωσίας - Ακαδημία Ευθυμιάδη 1-0
2003: Ολυμπιακός Λευκωσίας - Fun Fan 0-0 (p)
2004: Ομόνοια - Lemasia Football Academy 4-1
2005: Ανόρθωση v Φάρμα Χρύση Μιχαήλ 1-0
2006: Ομόνοια (White) v Ομόνοια (Green) 1-2
2007: Nikki Coerver v Oμόνοια 0-2
2008: Φάρμα Χρύση Μιχαήλ v Barcelona FA  3-3 (p)
2009: Ολυμπιακός Π. v Prosport Bucharest 0-3
2010: Ανόρθωση v Μιλτιάδης Τάλας 2-4

KNOCK-OUT RESULTS
2010
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
ΔΕΥΤΕΡΑ, 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
1: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 12:00: Barcelona FA v Ακαδημία Μελαναρκίτη (3-4)
2: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 12:00: Strikers v ΟΣΦΠ Λ/σου (5-3)
3: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 12:00: Mavroudis FA v Professional (3-2)
4: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 12:00: Stripes FA v Galacticos (white)
5: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 13:00: Paralimni Kids Soccer v Dragao (0-2)
6: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 13:00: Cosmopolis v Μιλτιάδης Τάλας (1-11)
7: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 13:00: Ανόρθωση Λ/κας v ΘΟΪ Λακατάμιας (6-0)
8: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 13:00: Fun Fan v Alsos Arena (8-2)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ, 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 11:00: Ακαδημία Μελαναρκίτη VS Mavroudis FA (1-6)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 12:00: Strikers VS Stripes FA (1-3)
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 11:00: Dragao VS Ανόρθωση Λ/κας (0-4)
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 11:00: Μιλτιάδης Τάλας VS Fun Fan (4-3)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ, 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Α: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 17:00: Mavroudis FA VS Ανόρθωση Λ/κας (1-2)
Β: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 17:00: Stripes FA VS Μιλτιάδης Τάλας (0-2)


2009
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32
ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 09:00: Galacticos v Ομόνοια (green) (3-3p)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 09:00: Φάρμα Χρύση Μιχαήλ v Ανόρθωση Αμμ/στου (6-5)
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 09:00: Ανόρθωση Λ/σου v ΘΟΙ Λακατάμιας (2-5)
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 09:00: Ακαδημία Μελαναρκίτη v Camp 21 (3-0)
Ν5: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 11:00: ΟΣΦΠ Πάφου v ALSOS ARENA (2-1)
Ν6: ΓΗΠΕΔΟ Κ6 ΩΡΑ 09:00: ΟΣΦΠ Αμμ/στου Α v ΕΝΠ (14-4)
Ν7: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 10:00: ΟΣΦΠ Λ/σου v ΟΣΦΠ Αμμ/στου Β (9-2)
Ν8: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 10:00: Mavroudis FA v Lemasia (5-3)
Ν9: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 10:00: Stripes FA v Professional A (4-1)
Ν10: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 10:00: Pro Sport Bucurest v Fun Fan Green (6-0)
Ν11: ΓΗΠΕΔΟ Κ5 ΩΡΑ 10:00: Athletico FA v Αγια Ναπα (1-2)
Ν12: ΓΗΠΕΔΟ Κ6 ΩΡΑ 10:00: Strikers v Fun Fan Mauve (4-3)
Ν13: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 11:00: Dragao v Proffesional B (3-3p)
Ν14: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 11:00: City FC v Διγενής Β(2-5)
Ν15: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 14:15: Ακαδημία Σπόλιαριτς v Paralimni Kids Soccer (2-3)
Ν16: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 11:00: Διγενής Α v ΑΣΙΛ (5-2)

ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
ΔΕΥΤΕΡΑ, 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Α: ΓΗΠΕΔΟ Κ5 ΩΡΑ 18:00: Ομόνοια (green) VS ΘΟΙ Λακατάμιας (4-2)
Β: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 17:00: Φάρμα Χρύση Μιχαήλ VS Ακαδημία Μελαναρκίτη (0-5)
Γ: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 17:00: ΟΣΦΠ Πάφου VS ΟΣΦΠ Λ/σου (3-7)
Δ: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 17:00: ΟΣΦΠ Αμμ/στου Α VS Mavroudis FA (1-3)
Ε: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 18:00 ΟΜΑΔΕΣ: Stripes FA VS Αγια Ναπα (4-2)
ΣΤ: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 18:00: Pro Sport Bucurest VS Strikers (11-1)
Ζ: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 18:00: Proffesional B VS Paralimni Kids Soccer (0-3)
Η: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 18:00 ΟΜΑΔΕΣ: Διγενής Β VS Διγενής Α (7-0)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ, 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 10:00: Ομόνοια (green) VS ΟΣΦΠ Λ/σου (1-4)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 10:00: Ακαδημία Μελαναρκίτη VS Mavroudis FA (5-4)
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 10:00: Stripes FA VS Paralimni Kids Soccer (6-3)
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 10:00: Pro Sport Bucurest VS Διγενής Β (5-0)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ, 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
1:ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 16:00: ΟΣΦΠ Λ/σου VS Stripes FA (2-1)
2:ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 16:00: Ακαδημία Μελαναρκίτη VS Pro Sport Bucurest (3-11)

2008
ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32
ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 11:00: Ομόνοια Green v ΑΕΚ (1-2)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 11:00: Ανόρθωση Λ/κας v Ευθυμιάδης (0-1)
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 3C ΩΡΑ 13:00: Galacticos Blue v Διγενής (0-1)
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 11:45: Σπόλιαριτς v Juventus (5-1)
Ν5: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 11:00: ΟΣΦΠ Λ/σιας v Nikki/ Coerver A (1-1p)
Ν6: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 11:00: Μ.Χριστοδούλου v Jordan Knights (7-3)
Ν7: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 11:00: Φάρμα v Αναγέννηση (3-0)
Ν8: ΓΗΠΕΔΟ 4D ΩΡΑ 11:00: Stripes v Μελαναρκίτης (1-0)
Ν9: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 12:00: Fun Fan Mauve v Alsos Arena A (3-0)
Ν10: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 12:00: Ομόνοια white v Strikers (0-3)
Ν11: ΓΗΠΕΔΟ 3C ΩΡΑ 12:00: Nicosia Aspis v Champions (1-2)
Ν12: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 12:45: ΟΣΦΠ Αμμ/στου v OΣΦΠ Πάφου (0-2)
Ν13: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 12:00: Fun Fan green v Mavroudes FA (2-7)
Ν14: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 12:00: ΟΣΦΠ Λ/σος v Lemasia (0-7)
Ν15: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 12:00: Professional v Ομονοια red (4-4p)
Ν16: ΓΗΠΕΔΟ 4D ΩΡΑ 12:00: Barcelona v Ακαδ. Μούσιτς (7-0)

ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Α: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 18:00: ΑΕΚ VS Διγενής (1p-1)
Β: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 18:00: Ευθυμιάδης VS Σπόλιαριτς (2-4)
Γ: ΓΗΠΕΔΟ 3C ΩΡΑ 18:00: Nikki/ Coerver A VS Φάρμα (1-2)
Δ: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 17:00: Μ.Χριστοδούλου VS Stripes (2-1)
Ε: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 17:00: Fun Fan Mauve VS Champions (2-1)
ΣΤ: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 17:30: Strikers VS OΣΦΠ Πάφου (6-3)
Ζ: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 17:00: Mavroudes FA VS Ομονοια red (5-0)
Η: ΓΗΠΕΔΟ 4D ΩΡΑ 17:00: Lemasia VS Barcelona (0-1)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 11:30: ΑΕΚ VS Φάρμα (3-4)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 13:00: Σπόλιαριτς VS Μ.Χριστοδούλου
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 11:30: Fun Fan Mauve VS Mavroudes FA (1-0)
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 4D ΩΡΑ 10:00: Strikers VS Barcelona (2-3)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Α: ΓΗΠΕΔΟ 3B ΩΡΑ 17:15: Φάρμα VS Fun Fan Mauve (2-1)
Β: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 17:00: Μ.Χριστοδούλου VS Barcelona (2-5)

2007
ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32

ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 09:00: Ν. Σαλαμινα Λ/σου v Paralimni Kids (1-4)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 09:00: Galacticos Blue v ΟΣΦΠ Αμμ/στου (5p-5)
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 3C ΩΡΑ 09:00: Pro Sport v Alsos (4-2)
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 09:00: Galacticos white v Athletico (5-0)
Ν5: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 09:00: Ευθυμιάδης v ΑΣΙΛ (1-0)
Ν6: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 09:00: ΑΕΚ v AEΛ (3-0)
Ν7: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 09:00: Mavroudes v Fun Fan Mauve (3-0)
Ν8: ΓΗΠΕΔΟ 4D ΩΡΑ 09:00: Ανόρθωση Λ/σου v Mαρ. Χριστοδούλου (2-1)
Ν9: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 10:00: City FC v Camp 21 (15-1)
Ν10: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 10:00: Φαρμα v Διγενής (7-1)
Ν11: ΓΗΠΕΔΟ 3C ΩΡΑ 10:00: Strikers v Pafos FC (2-0)
Ν12: ΓΗΠΕΔΟ 3A ΩΡΑ 13:00: Stripes v ΟΣΦΠ Λ/σιας (6-0)
Ν13: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 10:00: Μιλτιάδης Τάλας v Lemasia (2-1)
Ν14: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 10:00: Oμόνοια green v ΟΣΦΠ Πάφου (7-0)
Ν15: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 10:00: Nikki/Coerver A v ΑΠΟΕΛ (3-0)
Ν16: ΓΗΠΕΔΟ 4D ΩΡΑ 10:00: FC United v ΘΟΪ (2-1)

ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Α: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 16:00: Paralimni Kids VS Pro Sport (1-4)
Β: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 18:00: Galacticos Blue VS Galacticos white (0-2)
Γ: ΓΗΠΕΔΟ 3C ΩΡΑ 16:00: Ευθυμιάδης VS Mavroudes (2-5)
Δ: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 16:30: ΑΕΚ VS Ανόρθωση Λ/σου (4-1)
Ε: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 16:00: City FC VS Strikers (2-1)
ΣΤ: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 16:00: Φαρμα VS Stripes (2-1)
Ζ: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 16:00: Μιλτιάδης Τάλας VS Nikki/Coerver A (1-2)
Η: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 18:00: Oμόνοια green VS FC United (9-0)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 10:00: Pro Sport VS Mavroudes (0-4)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 10:00: Galacticos white VS ΑΕΚ (3-0)
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 10:00: City FC VS Nikki/Coerver A (0-3)
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 10:00: Φαρμα VS Oμόνοια green (1-1p)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 3B ΩΡΑ 16:00: Mavroudes VS Nikki/Coerver A (0-5)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 16:00: Galacticos white VS Oμόνοια green (0-2)

2005
ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 32
ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 6A ΩΡΑ 08:45: Pro Sport v Διγενής (8-1)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 6A ΩΡΑ 10:55: Ανόρθωση Λ/σου v ΟΣΦΠ Λ/κας
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 7A ΩΡΑ 08:45: Γεροσκήπου v Fun Fan Mauve (1-3)
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 6B ΩΡΑ 10:55: Athletico Λ/σου v Ελπίδα
Ν5: ΓΗΠΕΔΟ 11A ΩΡΑ 08:45: Champions v Olympico (1-1p)
Ν6: ΓΗΠΕΔΟ 11B ΩΡΑ 08:45: Ομόνοια green v ΟΣΦΠ Αμμ/στου (4-0)
Ν7: ΓΗΠΕΔΟ 12A ΩΡΑ 08:45: Δόξα v Mιλτιάδης (3-0)
Ν8: ΓΗΠΕΔΟ 12B ΩΡΑ 08:45: Φάρμα v Nicosia Aspis (4-0)
Ν9: ΓΗΠΕΔΟ 6A ΩΡΑ 09:50: Ανόρθωση Λ/κας v Ανόρθωση Λ/σιας (13-0)
Ν10: ΓΗΠΕΔΟ 6Β ΩΡΑ 09:50: Διγενής Α v Fun Fan Green (4-0)
Ν11: ΓΗΠΕΔΟ 7A ΩΡΑ 09:50: City FC v Πυργά (8-1)
Ν12: ΓΗΠΕΔΟ 7B ΩΡΑ 09:50: Polish Soccer Α v Lemasia (0-5)
Ν13: ΓΗΠΕΔΟ 11A ΩΡΑ 09:50: ΟΣΦΠ Πάφου v Galacticos Blue (2-1)
Ν14: ΓΗΠΕΔΟ 11B ΩΡΑ 09:50: Alsos Arena v ΟΣΦΠ Λ/σου Α (3-1)
Ν15: ΓΗΠΕΔΟ 7A ΩΡΑ 12:00: Ομόνοια white v ΟΣΦΠ Λ/σου (0-2)
Ν16: ΓΗΠΕΔΟ 12B ΩΡΑ 09:50: Polish Soccer Β v Ευθυμιάδης (0-5)

ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Α: ΓΗΠΕΔΟ 6A ΩΡΑ 15:15: Pro Sport VS Fun Fan Mauve (1-2)
Β: ΓΗΠΕΔΟ 6Β ΩΡΑ 15:15: Ανόρθωση Λ/σου VS Ελπίδα (8-1)
Γ: ΓΗΠΕΔΟ 7A ΩΡΑ 15:15: Olympico VS Δόξα Κατωκοπιάς (0-3)
Δ: ΓΗΠΕΔΟ 7B ΩΡΑ 15:15: Ομόνοια green VS Φάρμα
Ε: ΓΗΠΕΔΟ 11A ΩΡΑ 15:15: Ανόρθωση Λ/κας VS City FC (4-0)
ΣΤ: ΓΗΠΕΔΟ 11B ΩΡΑ 15:15: Διγενής Α VS Lemasia (1p-1)
Ζ: ΓΗΠΕΔΟ 12Β ΩΡΑ 17:25: ΟΣΦΠ Πάφου VS ΟΣΦΠ Λ/σου (0-5)
Η: ΓΗΠΕΔΟ 12B ΩΡΑ 15:15 ΟΜΑΔΕΣ: Alsos Arena VS Ευθυμιάδης (1-2)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 6A ΩΡΑ 10:00: Fun Fan Mauve VS Δόξα Κατωκοπιάς (5-2)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 6Β ΩΡΑ 10:00: Ανόρθωση Λ/σου VS Φάρμα (2-6)
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 7A ΩΡΑ 10:30: Ανόρθωση Λ/κας VS ΟΣΦΠ Λ/σου (2-0)
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 7B ΩΡΑ 10:00: Διγενής Α VS Ευθυμιάδης (2-1)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
1: ΓΗΠΕΔΟ 6A ΩΡΑ 16:00: Fun Fan Mauve VS Ανόρθωση Λ/κας (2-4)
2: ΓΗΠΕΔΟ 6Β ΩΡΑ 16:00: Φάρμα VS Διγενής Α (6-3)

2004
ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ TΗ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 1 ΩΡΑ 09:00: OMONOIA GREEN VS OLYMPICO/ΑΠΟΛΛΩΝ (2-0)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 2 ΩΡΑ 09:00: GALACTICOS VS ALSOS ARENA ATHLESIS (9-1)
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 5 ΩΡΑ 09:00: ΕΝΠ VS PROFFESIONAL (0-3)
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 9 ΩΡΑ 09:00:ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ VS ΟΣΦΠ Λ/ΣΟΥ (1-0)
Ν5: ΓΗΠΕΔΟ 10 ΩΡΑ 09:00: ΑΝΟΡΘΩΣΗ VS NICOSIA JUNIOR (1-0)
Ν6: ΓΗΠΕΔΟ 14 ΩΡΑ 09:00: LEMASIA VS ATHIENOU/1619 (1-0)
Ν7: ΓΗΠΕΔΟ 5 ΩΡΑ 10:15: ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ VS ΑΚΑΔ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ (1-1p)
Ν8: ΓΗΠΕΔΟ 14 ΩΡΑ 10:15: ΑΕΛ VS ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ (4-0)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
1: ΓΗΠΕΔΟ 5 ΩΡΑ 16:30: OMONOIA GREEN vs PROFFESIONAL (1-0)
2: ΓΗΠΕΔΟ 13 ΩΡΑ 18:00: GALACTICOS vs ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (2-3)
3: ΓΗΠΕΔΟ 10 ΩΡΑ 16:30: ΑΝΟΡΘΩΣΗ vs ΑΚΑΔ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ (1-0)
4: ΓΗΠΕΔΟ 14 ΩΡΑ 16:30: LEMASIA vs ΑΕΛ (4-0)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 5 ΩΡΑ 09:00: OMONOIA GREEN vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ 3-2
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 1 ΩΡΑ 09:00: ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ vs LEMASIA 2-2p

2003
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 1 ΩΡΑ 17:45: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/ΣΙΑΣ Β VS CITY FC (5-0)
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 2 ΩΡΑ 17:45: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ SOCCER SCHOOL VS FAN FUN (1-2)
Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 5 ΩΡΑ 17:45: OMONOIA GREEN VS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ (7-0)
Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 9 ΩΡΑ 17:45: AEΛ VS MILENKO SPOLJIARIC (0-0p)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 1 ΩΡΑ 10:15: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/ΣΙΑΣ Β VS OMONOIA GREEN 1-0
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 14 ΩΡΑ 10:15 : FAN FUN VS MILENKO SPOLJIARIC 3-0

2002
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΡΙΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
1: ΓΗΠΕΔΟ 10 ΩΡΑ 17:45 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ VS AΣΙΛ ΛΥΣΗΣ (3-1)
2: ΓΗΠΕΔΟ 2 ΩΡΑ 16:30 ΟΜΑΔΕΣ: ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ VS ΟΣΦΠ ΠΑΦΟΥ (5-1)
3: ΓΗΠΕΔΟ 1 ΩΡΑ 16:30 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/ΣΙΑΣ VS MUNDIALITO (5-1)
4: ΓΗΠΕΔΟ 14 ΩΡΑ 17:45 ΟΜΑΔΕΣ: ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ VS OLYMPICO/ ΑΠΟΛΛΩΝ (1-2)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 13 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ VS ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/ΣΙΑΣ 0-1
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 2 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ VS OLYMPICO/ ΑΠΟΛΛΩΝ 3-1

2001
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 13 ΩΡΑ 10:15 ΟΜΑΔΕΣ: SPORTING CLUB FIRTS TOUCH VS ΧΑΛΚΑΝΩΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ 4-1
Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 2 ΩΡΑ 10:15 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ VS ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ 1-1p

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
10:15 5 ΑΠΟΛΛΩΝ LADIES ΛΥΜΠΙΩΝ v ΟΜΟΝΟΙΑ/ ΛΕΥΚΟΘΕΑ 0-3
12:15 5 ΟΜΟΝΟΙΑ/ ΛΕΥΚΟΘΕΑ v CHAMPIONS ΥΨΩΝΑ 1-0
14:15 5 CHAMPIONS ΥΨΩΝΑ v ΑΠΟΛΛΩΝ LADIES ΛΥΜΠΙΩΝ

LIVE RESULTS
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
Women

Full 2017 Entries List

- Qualification Criteria

SCHEDULE (By Age Category)
2001

2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
Women

THE PROGRAM OF THE TOURNAMENT
FRIDAY, APRIL 7
Teams arrive / Managers & Coaches night meeting and welcome party for foreign team representatives.

SATURDAY, APRIL 8
- Tournament starts with group matches morning & afternoon.

SUNDAY, APRIL 9
Group qualifying matches continue in the morning or afternoon depending on participation.
- Possibility of Knock Out games in the afternoon.
- Night sightseeing tour of Ayia Napa. 

MONDAY, APRIL 10
- Quarterfinals (morning or afternoon)
- Afternoon visit to Waterworld Waterpark or night visit to Luna Park (depending on period & weather conditions) for fun, leisure & adventure.
- Free night, shopping & entertainment options

TUESDAY, APRIL 11
- Semifinals

WEDNESDAY, APRIL 12
- Finals 
- Prize Giving Ceremony
- Departure

Next Event

- Ayia Napa Youth Soccer Festival 2019
April 20-25, 2019

About Us

One of the biggest tournaments in Eastern Mediterranean and Middle East area. It is also one of the most important sport events in Cyprus. Next year's event is taking place on April 20-25, 2019, for the 19th consecutive year.

 

Stay Connected on:

    

Contacts

For general information about the event, including registration, please contact us at:
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 +357 23744708, +357 99596166, +357 99426644, +357 99637865
 +357 23744709
 SOCCERWORLDCYPRUS SPORTS CLUB - 5 Yiasoumi Kile, 5350, Frenaros, Ammochostos - Cyprus