Live η εξέλιξη των knock-out της Μ. Τρίτης (11/4)

Στα νοκ - άουτ πλέον οι ηλικίες από το 2004 έως και το 2010

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣΤΕ ΤΗΝ  ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ 17ου AYIA NAPA SOCCER FESTIVAL

Αγώνες Ομίλων πλέον μόνο στις μεγάλες ηλικίες (2001, 2002, 2003) 

- Live Results (2001-2003)

Παρακολουθείστε εδώ ζωντανά την εξέλιξη των knock out αγώνων (2004 - 2010) του 17ου Ayia Napa Soccer Festival που γίνονται τη Μ. Τρίτη (11/4).

2010

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Ν1: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ακαδημία Μελαναρκίτη VS Mavroudis FA (1-6)

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: Strikers VS Stripes FA (1-3)

Ν3: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: Dragao VS Ανόρθωση Λ/κας (0-4)

Ν4: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: Μιλτιάδης Τάλας VS Fun Fan (4-3)                                               

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Α: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 17:00 ΟΜΑΔΕΣ: Mavroudis FA VS Ανόρθωση Λ/κας (1-2)

Β: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 17:00 ΟΜΑΔΕΣ: Stripes FA VS Μιλτιάδης Τάλας (0-2)

2009

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ομόνοια (green) VS ΟΣΦΠ Λ/σου (1-4)

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ακαδημία Μελαναρκίτη VS Mavroudis FA (5-4)

Ν3: ΓΗΠΕΔΟ Κ3 ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Stripes FA VS Paralimni Kids Soccer (6-3)

Ν4: ΓΗΠΕΔΟ Κ4 ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Pro Sport Bucurest VS Διγενής Β (5-0)

 

ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

1:ΓΗΠΕΔΟ Κ1 ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΣΦΠ Λ/σου VS Stripes FA (2-1)

2:ΓΗΠΕΔΟ Κ2 ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ακαδημία Μελαναρκίτη VS Pro Sport Bucurest (3-11)

 

2008

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 4Α ΩΡΑ 11:30 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΚ VS Φάρμα (3-4)

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 4Β ΩΡΑ 13:00 ΟΜΑΔΕΣ: Σπόλιαριτς VS Μ. Χριστοδούλου 

Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 11:30 ΟΜΑΔΕΣ: Fun Fan Mauve VS Mavroudes FA (1-0)

Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 4D ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Strikers VS Barcelona (2-3)

 

ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Α: ΓΗΠΕΔΟ 3B ΩΡΑ 17:15 ΟΜΑΔΕΣ: Φάρμα VS Fun Fan Mauve (2-1)

Β: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 17:00 ΟΜΑΔΕΣ: Μ.Χριστοδούλου VS Barcelona (2-5)

 

2007

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 3Α ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Pro Sport VS Mavroudes (0-4)

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 3Β ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Galacticos white VS ΑΕΚ (3-0)

Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 4C ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: City FC VS Nikki/Coerver A (0-3)

Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Φαρμα VS Oμόνοια green (1-1p)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 3B ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: Mavroudes VS Nikki/Coerver A (0-5)

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 3D ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: Galacticos white VS Oμόνοια green (0-2)

 

2006

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 11Α ΩΡΑ 11:00 ΟΜΑΔΕΣ: Galacticos Blue VS Polish Soccer (2-1)

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 11Β ΩΡΑ 12:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΚ VS Ευθυμιάδης (2-2p)

Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 12A ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ομονοια white VS Lemasia Γερμ (6-0)

Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 12B ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ομόνοια green VS Διγενής (5-0)

 

ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
1:ΓΗΠΕΔΟ 11Α ΩΡΑ 18:00 ΟΜΑΔΕΣ: Galacticos Blue VS Ομονοια white 0-1

2:ΓΗΠΕΔΟ 11B ΩΡΑ 18:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ευθυμιάδης VS Ομόνοια green 0-6

2005

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 6A ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Fun Fan Mauve VS Δόξα Κατωκοπιάς (5-2)

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 6Β ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Ανόρθωση Λ/σου VS Φάρμα (2-6)

Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 7A ΩΡΑ 10:30 ΟΜΑΔΕΣ: Ανόρθωση Λ/κας VS ΟΣΦΠ Λ/σου (2-0)

Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 7B ΩΡΑ 10:00 ΟΜΑΔΕΣ: Διγενής Α VS Ευθυμιάδης (2-1)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
1: ΓΗΠΕΔΟ 6A ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: Fun Fan Mauve VS Ανόρθωση Λ/κας (2-4)

2: ΓΗΠΕΔΟ 6Β ΩΡΑ 16:00 ΟΜΑΔΕΣ: Φάρμα VS Διγενής Α (6-3)

 

2004

ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16

Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 1 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: OMONOIA GREEN  VS  OLYMPICO/ΑΠΟΛΛΩΝ (2-0)

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 2 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: GALACTICOS VS  ALSOS ARENA ATHLESIS (9-1)

Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 5 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΕΝΠ VS PROFFESIONAL  (0-3)

Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 9 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ:ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ VS ΟΣΦΠ Λ/ΣΟΥ (1-0)

Ν5: ΓΗΠΕΔΟ 10 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΝΟΡΘΩΣΗ VS NICOSIA JUNIOR (1-0)

Ν6: ΓΗΠΕΔΟ 14 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: LEMASIA GERMASOGEIAS VS ATHIENOU/1619 (1-0)

Ν7: ΓΗΠΕΔΟ 5 ΩΡΑ 10:15 ΟΜΑΔΕΣ: ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ VS ΑΚΑΔ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ (1-1p)

Ν8: ΓΗΠΕΔΟ 14 ΩΡΑ 10:15 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΛ VS ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ (4-0)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
1: ΓΗΠΕΔΟ 5 ΩΡΑ 16:30 ΟΜΑΔΕΣ: OMONOIA GREEN  vs  PROFESIONAL (1-0)

2: ΓΗΠΕΔΟ 13 ΩΡΑ 18:00 ΟΜΑΔΕΣ: GALACTICOS vs ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (2-3)

3: ΓΗΠΕΔΟ 10 ΩΡΑ 16:30 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΝΟΡΘΩΣΗ vs ΑΚΑΔ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ (1-0)

4: ΓΗΠΕΔΟ 14 ΩΡΑ 16:30 ΟΜΑΔΕΣ: LEMASIA GERMASOGEIAS vs ΑΕΛ (4-0)


ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2017
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 5 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: OMONOIA GREEN  vs ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 1 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΚΑΔ. ΜΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ vs LEMASIA GERMASOGEIAS

2003
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 1 ΩΡΑ 17:45 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/ΣΙΑΣ Β VS CITY FC (5-0)

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 2 ΩΡΑ 17:45 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ SOCCER SCHOOL VS FAN FUN (1-2)

Ν3: ΓΗΠΕΔΟ 5 ΩΡΑ 17:45 ΟΜΑΔΕΣ: OMONOIA GREEN VS ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ (7-0)

Ν4: ΓΗΠΕΔΟ 9 ΩΡΑ 17:45 ΟΜΑΔΕΣ: AEL VS MILENKO SPOLJIARIC (0-0p)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016

Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 1 ΩΡΑ 10:15 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/ΣΙΑΣ Β  VS OMONOIA GREEN 

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 14 ΩΡΑ 10:15 ΟΜΑΔΕΣ: FAN FUN VS MILENKO SPOLJIARIC

2002

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
1: ΓΗΠΕΔΟ 10 ΩΡΑ 17:45 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ VS AΣΙΛ ΛΥΣΗΣ (3-1)

2: ΓΗΠΕΔΟ 2 ΩΡΑ 16:30 ΟΜΑΔΕΣ: ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ VS ΟΣΦΠ ΠΑΦΟΥ (5-1)

3: ΓΗΠΕΔΟ 1 ΩΡΑ 16:30 ΟΜΑΔΕΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/ΣΙΑΣ VS MUNDIALITO (5-1)

4: ΓΗΠΕΔΟ 14 ΩΡΑ 17:45 ΟΜΑΔΕΣ: ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ VS OLYMPICO/ ΑΠΟΛΛΩΝ (1-2)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 13 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ VS ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/ΣΙΑΣ

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 2 ΩΡΑ 09:00 ΟΜΑΔΕΣ: ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ VS OLYMPICO/ ΑΠΟΛΛΩΝ

 

2001

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
Ν1: ΓΗΠΕΔΟ 13 ΩΡΑ 10:15 ΟΜΑΔΕΣ: SPORTING CLUB FIRTS TOUCH VS ΧΑΛΚΑΝΩΡΑΣ ΙΔΑΛΙΟΥ

Ν2: ΓΗΠΕΔΟ 2 ΩΡΑ 10:15 ΟΜΑΔΕΣ: ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ VS ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΡΦΟΥ

Next Event

- Ayia Napa Youth Soccer Festival 2019
April 20-25, 2019

About Us

One of the biggest tournaments in Eastern Mediterranean and Middle East area. It is also one of the most important sport events in Cyprus. Next year's event is taking place on April 20-25, 2019, for the 19th consecutive year.

 

Stay Connected on:

    

Contacts

For general information about the event, including registration, please contact us at:
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 +357 23744708, +357 99596166, +357 99426644, +357 99637865
 +357 23744709
 SOCCERWORLDCYPRUS SPORTS CLUB - 5 Yiasoumi Kile, 5350, Frenaros, Ammochostos - Cyprus